Новини

ІІІ Міжнародна наукова конференція УАДО

21 червня 2019 року відбулася ІІІ Міжнародна наукова конференція Української асоціації дослідників освіти «Імплементація європейських стандартів в українські освітні дослідження». Захід відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (№ 587032-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-SUPPA), а також в партнерстві з проектом «Навчаємося разом» (Фінська підтримка української шкільної реформи). 

У роботі конференції взала участь професор кафедри алгебри та математичного аналізу ННІ інформаційних та освітніх технологій Ірина Акуленко , яка була модератором в одній з дискусійних груп. У дискусійних групах увага учасників зосереджувалась навколо трьох ключових проблем: розвитку потенціалу освітніх досліджень для розвитку освіти в Україні; ролі освітніх досліджень для реформування педагогічної освіти; академічної доброчесності і європейських етичних стандартів в освітніх наукових дослідженнях. 

Детальна інформація про конференцію презентована на сайті Української асоціації дослідників освіти - http://www.uera.org.ua/uk/node/123

 

Останнє редагування: Середа, 10 липня 2019 23:49