Віталій Дідук став гостем програми «Кава з Борисовим»

Завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, очільник Мережевої академії Cisco Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталій Дідук взяв участь у програмі «Кава з Борисовим» на ТРК «Ільдана».

Read more...

Семінар з GameDev для студентів

Кафедрою автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спільно з Інжиніринговою школою Noosphere проведено черговий семінар «TechnoSkills: Від програмування до автоматизації», присвячений темі «GameDev — від мрії до реальності».  

Read more...

Родзинка - 2023

Шановні студенти, аспіранти, викладачі! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі XXV Всеукраїнської наукової конференції молодих учених «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених», яка відбудеться 26-27 квітня 2023 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Read more...

Відбудеться семінар "TechnoSkills: Від програмування до автоматизації"

Шановні студенти та викладачі! Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького в співпраці з Інжиніринговою школою «Noosphere Engineering School» проводить черговий науково-практичний семінар “TechnoSkills: Від програмування до автоматизації”.

Read more...

Місце шани та вдячності

«Місце шани та вдячності» — так назвали у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького меморіальну стелу, присвячену загиблим випускникам. 

Read more...
Subscribe to this RSS feed