Команда студента ЧНУ виступила у фіналі «GENIUS Olympiad Ukraine»

Вихованці студента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталія Кадухи успішно виступили у фіналі змагання з робототехніки в межах Олімпіади геніїв України, який проходив в Музеї науки МАН у Києві.

Віталій Кадуха навчається на 3 курсі спеціальності «Середня освіта (інформатика)» в ННІ інформаційних та освітніх технологій та працює вчителем в Черкаському фізико-математичному ліцеї. Під керівництвом Віталія учні 10 класу Роман Окіпняк та Артем Зеленько представили на всеукраїнському рівні проєкт «Core Urkaine». Це один із заходів національного етапу «GENIUS Olympiad» — глобального конкурсу, де підлітки створюють інноваційні проєкти для розв’язання нагальних екологічних викликів.

Уперше з 2022 року юні винахідники «GENIUS Olympiad Ukraine» розвіртуалились, щоби показати своїх роботів. Загалом у столиці представили свої проєкти десятеро юних винахідників з 6 областей України.

Офіційно переможців-робототехніків організатори оголосять у березні, коли підбиватимуть підсумки за всіма категоріями «GENIUS Olympiad Ukraine».

Джерело: cdu.edu.ua Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

 

 


Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Read more...

24 гривні на перемогу!

Шановне студенство, викладачі, працівники інституту!

За ініціативою студентської ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького започаткувано чергову акцію зі збору коштів на потреби ЗСУ - «24 гривні на перемогу».

Кожна гривня важлива. Усе зібране спрямовується на підтримку військових — наших працівників, випускників, студентів та їхніх рідних. 

Долучаємося спільно!


Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Read more...

Відбувся тренінг з цифрової компетентності

У  Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького у межах заходів, спрямованих на підвищення ефективності навчання та викладання шляхом цифровізації освітньо-наукової й управлінської діяльності, для науково-педагогічних працівників ННІ інформаційних та освітніх технологій  було організовано тренінг-практикум на тему «Цифрові технології підтримки освітнього процесу».

Read more...

Кулик Людмила Олександрівна Featured

Additional Info

 • Науковий ступінь кандидат педагогічних наук
 • Учене звання доцент
 • Посада Заступник директора з навчально-методичної роботи
 • Електронна пошта This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • Телефон (0472) 37-12-20
 • Адреса бульв. Шевченка, 79, к. 277
 • Галузь наукової роботи методика навчання фізики у середніх та вищих навчальних закладах освіти.
 • Наукові інтереси проблеми розвитку творчих здібностей студентів та учнів у процесі навчання фізики.
 • Наукова біографія 1987р. – закінчила Черкаський педагогічний інститут за спеціальністю «Вчитель фізики і математики». 2001-2004р.р. – навчання в аспірантурі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за спеціальністю 13.00.02 – методика навчання (фізика). 2010р. – захист дисертації на тему: «Фізичні задачі як засіб розвитку дивергентного мислення студентів» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. 2011р – переведена на посаду доцента кафедри фізики, де і працює по цей час. 2013 – присуджено звання доцента кафедри фізики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
 • Дисципліни «Механіка», «Молекулярна фізика», «Шкільний курс фізики та методика його викладання»
 • Публікації Публікації Google Scholar Перейти за посиланням
Read more...

Ткаченко Анна Валеріївна Featured

Директорка ННІ інформаційних та освітніх технологій

Additional Info

 • Науковий ступінь кандидат педагогічних наук
 • Учене звання доцент
 • Посада Директорка ННІ інформаційних та освітніх технологій
 • Електронна пошта This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • Телефон (0472)360324
 • Адреса бульв. Шевченка, 79, к. 277
 • Галузь наукової роботи дидактика фізики як концептуальна основа формування компетентісних і світоглядних якостей майбутнього фахівця фізико-технологічного профілю.
 • Наукова біографія У 2002 р. закінчила фізичний факультет Черкаського державного університету ім. Б. Хмельницького за спеціальністю "Фізика" і здобула кваліфікацію: фізик, викладач фізики, вчитель основ інформатики. 2006-2009 рр. – навчалася в аспірантурі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького за спеціальністю 13.00.02 "Теорія та методика навчання (фізика)". У 2012 р. захистила кандидатську дисертацію „Навчальний фізичний експеримент з оптики як засіб активізації пізнавальної діяльності студентів” на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. У 2015 році присвоєно вчене звання доцента кафедри фізики. З 2003 р. працює на кафедрі фізики Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.
 • Дисципліни «Оптика», «Фізика атома», «Шкільний курс фізики та методика його викладання», «Сучасні ІКТ у шкільному курсі фізики та астрономії», «Історія фізики».
 • Публікації Публікації Google Scholar Перейти за посиланням
Read more...

Студенти ННІ ІНФОТЕХ - призери космічного хакатону

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулися урочистості з нагоди відзначення переможців локального етапу найбільшого космічного хакатону — «NASA Space Apps Challenge» — студентів ННІ інформаційних та освітніх технологій.

Read more...
Subscribe to this RSS feed