Вітаємо переможців університетської олімпіади з англійської мови!

Студенти ННІ ІНФОТЕХ долучилися до щорічної університетської олімпіади з англійської мови (24.10.2022 – 29.10.2022). Понад 80 учасників інституту різних курсів випробували себе, виконуючи різні лексичні та граматичні завдання.

Read more...

Світла пам'ять Віктору Самохіну...

Страшна й невимовно сумна звістка увірвалася в кожне серце нашої фізматівської родини. Унаслідок мінометного обстрілу на Донеччині, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України, загинув випускник ННІ інформаційних та освітніх технологій Віктор Самохін. Йому було лише 28. Загинув героїчно в бою за нашу свободу. Важко дібрати слова, щоб висловити біль і сум. Вітя був талановитим і обдарованим студентом, мав загострене почуття справедливості, завжди добрий, щирий, небайдужий. Викладачі й одногрупники пригадують, що Вітя був спокійним і надзвичайно розумним, ніколи не відмовляв у допомозі, його поважали всі. Коли ніхто не знав, як зробити домашнє завдання, - виручав Вітя. Він завжди прагнув справедливості й дуже засмучувався, коли десь порушувалися принципи справедливості. До 24 лютого Вітя працював за кордоном, але з початку повномасштабного вторгнення рф повернувся додому, пішов до лав ЗСУ і став на захист України. І віддав за неї, за нас з вами, за життя в мирній, незалежній, вільній і багатій країні, найцінніше - своє життя. Ми обіцяємо тобі, наш мужній Герою, що ця непоправна втрата ніколи не буде марною. Ми присягаємося щодня працювати, достойно робити свою справу і цеглинка за цеглинкою будувати вільну й прекрасну країну, щоб Ти десь там, з неба, разом зі своїми побратимами, які полягли в бою з ворогом, пишався своїми земляками, українцями. Ми запам'ятаємо Тебе молодим, усміхненим, мужнім, відважним і надійним. Ми будемо розповідати про Тебе прийдешнім поколінням, щоб всі знали, якою ціною дісталася нам Свобода і Незалежність.
Спочивай з миром, наш Ангеле-Охоронцю. Твій подвиг житиме у віках!

Read more...

Наукова публікація викладачів ННІ

Результати спільного дослідження докторок педагогічних наук, професорок Ніни Тарасенкової й Ірини Акуленко (ННІ інформаційних та освітніх технологій) та кандидаток педагогічних наук, доценток Ірини Куліш і Ірини Некоз (ННІ іноземних мов) побачили світ у знаному виданні «Revista Educação & Formação» (Бразилія), що індексується базою даних Web of Science.

Read more...

Всеукраїнський вебінар «Особливості навчальної програми з математики для 5 класу НУШ»

Запрошуємо на Всеукраїнський вебінар «Особливості навчальної програми з математики для 5 класу НУШ».
11 серпня 2022 о 15-00
Реєстрація: https://forms.gle/XoHcJWRh5rDxEQUn9

Read more...

Навчально-методичний комплект з математики

Професорка Ніна Тарасенкова представила навчально-методичний комплект з математики для 5 класів Нової української школи в рамках конференції-марафону для вчителів України «Практичні інструменти реалізації Концепції «Нова українська школа» в 2022-2023 навчальному році в умовах реформування освіти ЗЗСО », яка відбулась на порталі Всеосвіта 27 липня 2022 року.

Read more...

ВИПУСК 2022

Сьогодні в нашому ННІ інформаційних та освітніх технологій відбулося вручення дипломів бакалаврів 72 випускникам усіх спеціальностей інституту.

Read more...
Subscribe to this RSS feed