Персональний склад

Коломієць Оксана Миколаївна

• Кафедра:  математики та методики навчання математики
  • Науковий ступінь:  кандидат педагогічних наук
  • Учене звання:  доцент
  • Посада:  доцент
  • Телефон:  36-03-21
  • Адреса:  бульв. Шевченка, 79 ауд. 266
  • Галузь наукової роботи:  Теорія та методика навчання математики
  • Наукові інтереси:  створення підручників з математики для основної і старшої школи та дидактичного супроводу до них. Підготовка майбутнього вчителя математики. Розробка навчально-методичного забезпечення дисциплін фундаментальної і професійної підготовки студентів спеціальності «Математика».
  • Наукова біографія:  з 1993 р – на постійній роботі в ЧНУ; з 2009 р. – кандидат педагогічних наук; 2011 р. – отримано вчене звання доцента. Член журі студентських олімпіад з математики, голова журі учнівських олімпіад з математики в Черкаській області, член журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
  • Дисципліни:  «Аналітична геометрія», «Диференціальна геометрія і топологія» для студентів спеціальності «Математика».
  • Публікації:

1. Підручники «Математика» (5 клас, 6 клас, 10 клас), «Геометрія» (7 клас, 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас), «Алгебра» (7 клас) та дидактичний супровід до них – понад 50 посібників (у співавторстві).

2. Структура геометричної підготовки студентів математичних спеціальностей університетів України / Н. А. Тарасенкова, О. М. Коломієць // Zeszyty Naukove WSHE. – Tom XXXIV. – Nauki Pedagogiczne. – Wloclavek, 2012. – С. 205-212.

3. Концептуальні засади розробки підручників з математики для 5 – 6 класів / Н. А. Тарасенкова, І. М. Богатирьова, О. П. Бочко, О. М. Коломієць, З. О. Сердюк // Science and education a new dimension. – Vol. 2 (Marhc, 2013). – Budapest: SCASPEE, 2013. – P. 34-38.