Новини

Завершила роботу Літня школа для вчителів математики

Завершила роботу Літня школа Ніни Тарасенкової та УОВЦ "Оріон" для вчителів математики 6 класів НУШ, яка працювала з 26.06.2023 до 25.08.2023.

Кожен випускник школи, який виконав навчальний план, отримав (потоки 1-4) чи невдовзі отримає (потік 5) Свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого зразка на 30 год (1 кредит ЄКТС).
Загалом у п'яти потоках Літньої школи пройшли навчання понад 2000 учителів із різних куточків України. Також долучалися вчителі, які на момент навчання в Літній школі перебували за кордоном - майже в усіх країнах Європи (Польщі, Німеччині, Франції, Австрії, Данії, Фінляндії, Швеції, Великій Британії тощо), у США, Південній Америці, Індонезії.
Широ і сердечно дякуємо Центру українських дослідників в Австрії (керівники - українські науковиці Наталія Андрусяк і Тетяна Симоненко) за підтримку й поширення інформації про Літню школу серед українського вчительства за кордоном.
За період навчання в певному потоці Літньої школи студеї опанували непростий, але конче потрібний контент щодо суті реформи НУШ та організації навчання математики в 6 класах НУШ:
ТЕМА 1. Нормативна база НУШ.
ТЕМА 2. Психолого-педагогічні основи навчання математики в 6 класі базової школи.
ТЕМА 3. Модельна навчальна програма. Навчальна програма. Тематичне планування.
ТЕМА 4. Особливості змісту курсу математики 6 класу НУШ. Використання ІКТ.
ТЕМА 5. Контроль та оцінювання в освітньому процесі 6 класу НУШ.
Відеолекції доступні на ютуб-каналі професорки Ніни Тарасенкової: https://www.youtube.com/playlist?list=PLGFp7Ywwo1fzJ688nCv76mZI4P4cEHure . Запрошуємо до перегляду всіх небайдужих.

НАВЧАЮЧИСЬ - ПЕРЕМАГАЄМО!

Останнє редагування: Четвер, 31 серпня 2023 17:15