Запуск сайту кафедри АКІТ та КОНКУРС

17 березня кафедра автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій відзначає 14-річницю від дня заснування.

До дня народження кафедри відбувся запуск офіційного сайту  - akit.cdu.edu.ua, а також оголошується КОНКУРС на розробку логотипу кафедри АКІТ.

Взяти участь у конкурсі запрошуються всі студенти та викладачі ННІ ФМ та КІС. Логотип повинен мати сучасний дизайн та відповідати тематиці кафедри (використовуватиметься для рекламних буклетів, як лого сайту, та як емблема кафедри). Конкурс триватиме до 17 березня. Переможець отримає подарунок від кафедри АКІТ. Розроблені логотипи надсилайте на електронну адресу кафедри Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Бажаємо успіху!!!

Останнє редагування: Вівторок, 07 березня 2017 10:21
Інші статті в цій категорії: « День відкритих дверей! ВІТАННЯ З 8 БЕРЕЗНЯ! »