Новини

Тренінг з тайм-менеджменту для майбутніх учителів інформатики та фізики

17 грудня 2025 року для студентів других і третіх курсів, які навчаються за освітніми програмами «Середня освіта (Інформатика)» та «Середня освіта (Фізика, інформатика)», відбувся тренінг на тему «Управління часом – важлива навичка для професійного успіху».

Метою заходу було формування у здобувачів освіти практичних навичок ефективного планування часу, визначення пріоритетів, поєднання навчальної, професійної та особистої діяльності, а також запобігання професійному вигоранню.

Тренером тренінгу виступила доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та державної служби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Наталя Зачосова, яка поділилася з учасниками сучасними підходами до тайм-менеджменту, практичними інструментами самоорганізації та власним професійним досвідом. У ході тренінгу студенти виконували інтерактивні вправи, аналізували типові «поглиначі часу» та працювали над індивідуальними стратегіями підвищення особистої ефективності.

Захід викликав жвавий інтерес серед студентів і став важливим кроком у розвитку їхніх м’яких навичок, необхідних для майбутньої педагогічної діяльності та професійного зростання.