Розвиваємо екологічну свідомість

13 березня студенти 3 курсу спеціальності 174 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" кафедри АКІТ ННІ інформаційних та освітніх технологій долучились до акції "eco-go".

Мета акції полягає в тому аби популяризувати серед молоді елементи екологічної етики. За сприянням компанії "Українська макулатурна компанія" (УМК) у корпусі №3 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, де навчаються студенти ННІ ІНФОТЕХ, встановлено паперові ящики для сортування сміття (папір та пластик). Розвиток екологічної свідомості студентів є важливим не лише з погляду збереження природи, а й впливає на їхнє здоров'я, соціальну відповідальність та кар'єрні можливості. Усвідомлення екологічних проблем і прийняття відповідальних рішень стають необхідними навичками для студентів у сучасному світі.

Останнє редагування: Четвер, 14 березня 2024 10:04