Онлайн-семінар з питань математичної освіти

25 березня 2021 року викладачі ННІ ІНФОТЕХ та аспіранти спеціальності 014 Середня освіта (математика) долучилися до участі в Міжнародному онлайн-семінарі «Проблеми сучасної неперервної математичної освіти», який було організовано і проведено на базі фізико-математичного факультету Ташкентського державного педагогічного університету імені Нізамі (Узбекистан).

На семінарі обговорювалися актуальні проблеми навчання математики, як от оновлення змісту сучасної математичної освіти, вивчення прикладних аспектів навчання математики в ЗЗСО. Міжнародна команда науковців обговорила також проблематику розвитку логічного мислення школярів у навчанні математики. Зарубіжні учасники семінару виявили інтерес до співпраці з науковою школою Н.А. Тарасенкової з питань дослідження актуальних проблем математичної освіти в базовій і старшій профільній школі, в ЗП(ПТ)О, у ЗВО.

Останнє редагування: Четвер, 01 квітня 2021 18:45