Науковий семінар "Дифузія та фазові перетворення"

Науковий семінар "Дифузія та фазові перетворення" - 10 січня 2016 року

Вже майже 30 років щосереди за будь-якої погоди члени наукової групи кафедри фізики збираються на науковий семінар „Дифузія та фазові перетворення у сплавах”. Цього разу з оглядовою доповіддю про нагальні експериментальні та теоретичні проблеми кінетики твердофазних реакцій виступив головуючий семінару, професор кафедри фізики Андрій Гусак. Аспіранти Олег Римар, Володимир Безпальчук і Станіслав Марченко поділилися з присутніми результатами своїх досліджень конкуренції фаз при реакційній дифузії у системі Ni-Al, впливу умов напилення та дефектів на фазові перетворення у наносистемах, моделювання плавлення бінарних систем методом молекулярної динаміки.

Такі зустрічі мають різний формат. Це можуть бути офіційні доповіді перед захистом докторських та кандидатських робіт дисертантів з Інституту металофізики імені Г. В. Курдюмова НАНУ, НТУ „КПІ”, Інституту електрозварювання імені Є. О. Патона НАНУ, ЧДТУ тощо. А частіше семінари проходять менш формально: сюди приходять з новими результатами та нерозв’язаними науковими задачами, приносять враження від поїздок і конференцій. Саме тут роблять свої перші виступи про перші маленькі наукові відкриття студенти.

Запрошуємо долучатися студентів, аспірантів та всіх бажаючих!!!

Останнє редагування: Понеділок, 22 лютого 2016 12:33