Місце шани та вдячності

«Місце шани та вдячності» — так назвали у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького меморіальну стелу, присвячену загиблим випускникам.

16 талановитих, освічених людей, еліта української нації, вже віддали життя в російсько-українській війні. Усі їхні імена навічно вписані в історію України, а кожен, хто працює і навчається, чи відвідає наш університет, побачить ці мужні обличчя на почесному місці в навчальному корпусі №1.
Низько вклоняємося нашим полеглим Героям.
Трагічною втратою фізматовської родини є наш випускник Віктор Олександрович Самохін (1994 — 2022). Вічна пам'ять герою!
Допомагаємо тим, хто нині боронить Україну ??— а це десятки наших працівників і студентів, сотні батьків студентів і випускників. Молимося за них та чекаємо з Перемогою.

Останнє редагування: Субота, 25 лютого 2023 14:37