Новини

12 КВІТНЯ - ДЕНЬ ФІЗМАТУ!

Щиро вітаємо всю велику родину фізматян - викладачів і співробітників інституту інформаційних та освітніх технологій, випускників минулих років та нинішніх студентів - з Днем Інституту! 

12 квітня 2021 року виповнюється 60 років від першого польоту людини в космос - події, яка ознаменувала початок космічної ери в житті людства. Цей день став знаковим для жителів усієї планети, підтвердивши, що поєднання мрій і науки, праці й натхнення, може прокласти шлях до зірок. Політ Юрія Гагаріна показав, що неможливе може стати здійсненним, наука здатна творити дива, а наші мрії такі ж безмежні, як і космічні простори.

12 квітня є особливим днем для всіх, кого доля привела до фізико-математичного факультету, а згодом, до інституту інформаційних та освітніх технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. І хоч зустрітися біля рідного корпусу та поспілкуватися з однокурсниками й викладачами інституту все ще неможливо, а посвяту першокурсників у студентське життя та святковий концерт знову доводиться відкладати, віримо, що нові покоління фізиків, математиків, інженерів і програмістів – випускників нашого інституту – мріями та працею посприяють втіленню наступних, ще більш неймовірних прагнень людства.

Бажаємо усім фізматянам реалізації в професії та особистому житті, весняного настрою, натхнення та нагадуємо, що:

Фізмат - це ТИ, Фізмат - це Я,

Фізмат - це ІНТЕГРАЛ-СІМ'Я!

Фізмат - THE BEST, Фізмат - ЕЛІТ,

Фізмат - це УКРАЇНИ ЦВІТ!

Дирекція ННІ інформаційних та освітніх технологій

Останнє редагування: Понеділок, 12 квітня 2021 16:00