Студенти ННІ ІНФОТЕХ відвідали кінопоказ

Студенти першого курсу ННІ ІНФОТЕХ спеціальностей 174 Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка і 014.09 Середня освіта (інформатика) переглянули фільм «Конотопська відьма» у рамках заходів до Дня захисників та захисниць України.

Долучившись до ушанування наших захисників і захисниць, студенти першого курсу отримали нагоду переглянути містичний фільм жахів «Конотопська відьма» українського режисера Андрія Колесника. Стрічка, заснована на відомій повісті Григорія Квітки-Основ’яненка, занурює глядача у світ українських легенд, поєднуючи народні традиції, елементи жахів та реалії війни. Результатом стала стрічка, в якій підіймається важлива тема, яка розкриває наші травми війни та дає відчуття бажаної помсти.

Захід став чудовою нагодою для студентів ознайомитися з українським кіномистецтвом та культурною спадщиною. Обговорення після перегляду фільму дозволило студентам поділитися враженнями та замислитися над важливими темами, порушеними у стрічці.

Останнє редагування: Субота, 19 жовтня 2024 10:03