Участь в міжнародній експертній панелі

8 травня професорка кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій ННІ інформаційних та освітніх технологій Галина Луценко була запрошена як експерт до участі в панельній дискусії на тему “Being a teacher in the 21st century: challenges, perspectives and innovation in the classroom”.

Read more...

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!

З нагоди Тижня науки в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького запрошуємо студентів 1-6 курсів усіх спеціальностей ННІ ІНФОТЕХ взяти участь у віртуальній виставці цифрового мистецтва “Українська наука: студентський погляд“, яка відбудеться 14 травня 2024 року.

Read more...

Опубліковано правила прийому 2024!

Вступники 2024 року мають можливість ознайомитися з Правилами прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького у 2024 році.

Слідкуйте за інформацією в рубриці «‎Вступ 2024»‎‎‎‎ сайту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. 

Приймальна комісія ЧНУ

 

Read more...

Ноосфера – крок до успіху!

У рамках Національного STEM-тижня студенти 2-курсу спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика) відвідали інжинірингову лабораторію Noosphere Engineering School, де взяли участь у тренінгу “Ідеї для стартап проектів з інформатики”.

Read more...

Пілотний проєкт COIL

12 квітня у рамках співпраці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Автономного університету Сьюідад-Хуареса (Мексика) стартував пілотний двотижневий проєкт COIL – Collaborative Online International Learning.

Read more...

Круглий стіл

Запрошуємо до участі в роботі Наукового круглого столу "Досягнення та сучасний стан фізико-математичної, технологічної та освітньої галузей на Черкащині", організованого ННІ інформаційних та освітніх технологій.

Read more...
Subscribe to this RSS feed