Першокурсники ІНФОТЕХ відвідали Музей історії ЧНУ

На початку жовтня спільнота першокурсників Навчально-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій разом зі своїми кураторами здійснила пізнавальну екскурсію до Музею історії Черкаського національного університету університету імені Богдана Хмельницького.

Захід організовано з метою поглиблення знань студентів про традиції та досягнення університету, а також для зміцнення зв’язку молоді з історичною спадщиною навчального закладу.
Екскурсанти мали можливість ознайомитися з більшою історією університету, починаючи з моменту його заснування і до сьогодення. У музеї представлені експонати, які відображають розвиток науки та освіти в Україні, а також досягнення викладачів і студентів закладу.
Під час екскурсії студентам розповіли про ключові етапи становлення університету, про видатних випускників, а також оцінили на важливості збереження історичних традицій для формування майбутнього професійного шляху кожного студента.
Першокурсники висловили щире зацікавлення та вдячність за можливість глибше знати про навчальний заклад, у якому вони лише розпочали свій шлях до здобуття вищої освіти.
Візит до Музею історії університету став випуском кроком у адаптації першокурсників до студентського життя, а також додатковим стимулом для їхньої навчальної мотивації та досягнень.

Останнє редагування: Середа, 16 жовтня 2024 10:08
Інші статті в цій категорії: « Вітаємо!