Студентка ННІ ІНФОТЕХ проходить стажування у Польщі

Починаючи з жовтня 2023 року студентка 3 курсу спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегрованих технологій Світлана Бодненко проходить стажування в Університет гуманітарних та природничих наук ім. Яна Длугоша в Ченстохові. 

За словами Світлани, співпраця між університетами інших країн відкрила для неї та інших студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького можливість здобути новий досвід та розширити свої знання за фахом. 

Спеціальність "Informatyka", які Світлана обрала для проходження стажування, є однією з найдинамічніших та інноваційних галузей сучасного світу. Інформаційні технології загалом та графічний дизайн, як один з напрямків ІТ, визначають багато сфер нашого життя, включаючи веб-розробку, ігрову індустрію, анімацію та багато інших. Тому, важливо мати можливість отримати практичний досвід у цій галузі. Університет гуманітарних та природничих наук ім. Яна Длугоша та Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького підтримують тримісячне стажування, що надає достатньо часу для поглибленого вивчення предметів та засвоєння практичних навичок в цій області.

У рамках 3 місяців стажування у польському університеті Світлана вивчає 5 різних дисциплін, а саме: Операційні системи, Програмуванням на Java, 3D графіка, Векторна та растрова графіка, а також Основи моделювання на UML. 

Один з важливих аспектів цього стажування є мовна підготовка. Хоча навчання відбувається польською мовою, студенти мають можливість вибору англійської мови. Це сприяє розвитку міжкультурної комунікації та відкриває додаткові можливості для іноземних студентів, які хочуть удосконалити мовну підготовку. Взаємодія з міжнародними студентами та викладачами також допомагає краще розуміти світові стандарти та тенденції. Це важливий аспект, який в майбутньому, можливо, допоможе при влаштуванні на роботу.

Поза академічними перевагами, студенти отримують можливість поглибити своє розуміння польської культури, спробувати традиційну польську кухню, та дізнатися більше про історію країни перебування. 

Як підсумовує Світлана, стажування в Польщі від імені Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького є можливістю для студентів здобути міжнародний досвід та знання. Це також відкриває двері до більшої кількості можливостей на міжнародному ринку праці. Така можливість є надзвичайно цінною для нашого академічного та професійного зростання.

 

 

 

Last modified onMonday, 06 November 2023 12:37