Долучайтеся до NASA Space Apps Challenge!

Запрошуємо студентів, викладачів, науковців та ентузіастів у найбільшому у світі космічному хакатоні! 

Найбільший у світі космічний хакатон повертається! Noosphere вже всьоме хостить його у Дніпрі. Цього разу формат онлайн, долучитися можна з будь-якого місця!

Тому, друзі, однодумці, захоплені творці, винахідники, дослідники та інноватори, Громадська організації "Асоціація Ноосфера" та Noosphere Engineering School вже традиційно запрошують бажаючих взяти участь в NASA Space Apps Challenge Dnipro, який відбудеться 7-8 жовтня 2023 року.

NASA Space Apps Challenge - це найбільший міжнародний космічний хакатон, який щороку проходить під егідою NASA (Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США) у різних країнах. Тисячі ентузіастів зі всього світу об'єднуються в команди і протягом 48 годин вирішують практичні завдання?

✔️ Для кого?
Для всіх. Студенти, аналітики, науковці, програмісти, дизайнери, письменники, мейкери, інженери і всі, хто цікавиться космосом і технологіями. Участь безоплатна і всім точно буде цікаво.

✔️ Що робити?
Реєструватися і вирішувати цікаві завдання разом!

За посиланням завдання NASA Space Apps Challengeу перекладі українською - https://bit.ly/3R5rjKw

Реєстрація відкрита за посиланням https://www.spaceappschallenge.org/2023/locations/dnipro/

Протягом 6 років проведення NASA Space Apps Challenge учасники дніпровської локації підготували чимало успішних проєктів. Декілька команд, які перемогли на дніпровському локальному етапі, продовжили свій тріумфальний шлях на глобальному рівні. Наприклад, у 2017 році команда Spacer ввійшла до топ-10 у номінації People's Choice, а у 2020 році команда FireWay перемогла у номінації Best Use of Technology. Команда NEXT SPACE LAB увійшла до списку Global Finalists Honorable Mentions. Це 47 найкращих з 5300+ команд зі всього світу, які долучилися до челенджу 2022 року.

Долучайтеся до NASA Space Apps Challenge!

*цього року івент буде онлайн, але для учасників з м. Черкаси можна буде попрацювати на локації Noosphere Engineering School, щоби відчути атмосферу командної роботи!

Last modified onWednesday, 04 October 2023 12:40