Зміна термінів проведення конференції "ПМО-2015"

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

У зв’язку з виробничою необхідністю міжнародна науково-методична конференція «Проблеми математичної освіти» (ПМО – 2015), організована на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького переноситься на 4–5 червня 2015 року. Термін подання матеріалів подовжено до 1 травня 2015 року.

Тематичні напрямироботи конференції

• Перспективи реформування шкільної математичної освіти в сучасних умовах
  • Проблеми модернізації математичної освіти у вищих навчальних закладах
  • Удосконалення професійно-педагогічної підготовки майбутнього вчителя математики, фізики та інформатики
  • Розробка та застосування ІКТ у навчанні дисциплін природничо-математичного циклу
  • Зарубіжний досвід навчання природничо-математичних дисциплін у школі та ВНЗ

Програмою конференції передбачено: пленарне засідання, робота секцій за напрямами, круглий стіл, культурна програма. Проживання – у готелях міста. Робочі мови конференції – українська, англійська, російська. До початку роботи конференції планується видання тез доповідей учасниківконференції.

Фінансові умови

• Організаційний внесок за умови очної участі (програма конференції, публікація тез доповідей, сертифікат учасника та інші організаційні витрати) становить 170 грн. (для студентів та аспірантів за умови одноосібного подання матеріалів – відповідно 130 грн.); за умови заочної участі – 120 грн. (для студентів та аспірантів за умови одноосібного подання матеріалів – відповідно 90 грн.).
  • Пересилання матеріалів конференції – за рахунок одержувача.
  • Усі інші витрати (на проїзд, проживання, харчування, культурну програму) учасники здійснюють самостійно.

Для участі в конференції необхідно подати:

1. заявку на участь (зразок – додаток 1), назва файлу – Петренко-заявка.doc;
  2. текст тез (згідно з вимогами – додаток 2), назва файлу – Петренко-тези.doc;
  3. ксерокопію квитанції про сплату оргвнеску (з обов’язковим зазначенням у квитанції прізвища автора), назва файлу – Петренко-квитанція.pdf.

Контактні телефони: 096 3746752Коваленко Оксана Анатоліївна

097560 93 93 Сердюк Зоя Олексіївна