JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/9

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/9

Вітання з Днем знань!

Шановні викладачі та студенти фізмату!

Дирекція навчально-наукового інституту фізики, математики та комп'ютерно-інформаційних систем щиро вітає усіх колег та студентство з Днем знань та початком нового навчального року.

Щиро бажаємо Вам навчальних та наукових звершень, творчого підходу до роботи й навчання, злагоди й миру навколо. Сподіваємося, що цей рік на фізматі подарує Вам цікаві відкриття, неочікувані зустрічі та сповнені успіхами дні.

Директор ННІ фізики, математики та комп'ютерно-інформаційних систем Ю.О. Ляшенко

Останнє редагування: Середа, 31 серпня 2016 15:48