Новини

Відбувся тренінг з цифрової компетентності

У  Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького у межах заходів, спрямованих на підвищення ефективності навчання та викладання шляхом цифровізації освітньо-наукової й управлінської діяльності, для науково-педагогічних працівників ННІ інформаційних та освітніх технологій  було організовано тренінг-практикум на тему «Цифрові технології підтримки освітнього процесу».

Організаторами заходу є Центр дистанційної освіти й ННЦ цифрового розвиту й якості освіти. Тренером заходу була директорка Центру дистанційної освіти, професорка Галина Луценко.

Під час тренінгу викладачі інституту познайомилися з актуальними підходами до опису цифрової компетентності науково-педагогічних працівників, обговорили структуру й наповнення рамки цифрової компетентності для освітян. Викладачі розглянули прикладні аспекти забезпечення ефективного високотехнологічного навчання, з використання можливостей Google Workspace та спеціалізованих університетських сервісів. Зазначимо, що тренінг було організовано з використанням методів активного та інтерактивного навчання: викладачі долучалися до миттєвих опитувань, працювали в групах, виконували завдання в Google Classroom. 

Підсумовуючи, зазначимо, що такі тренінги сприяють підвищенню рівня сформованості цифрової компетентності викладачів та в цілому збільшують ефективність внутрішньої системи забезпечення якості освіти в Університеті.
Джерело: сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Останнє редагування: Середа, 03 січня 2024 15:15