Новини

Студенти ННІ ІНФОТЕХ - призери космічного хакатону

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулися урочистості з нагоди відзначення переможців локального етапу найбільшого космічного хакатону — «NASA Space Apps Challenge» — студентів ННІ інформаційних та освітніх технологій.

Захід проходив 7-8 жовтня 2023 року в режимі онлайн.

Організатор локального дніпровського етапу — громадська організація «Асоціація Ноосфера», заснована меценатом Максом Поляковим.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся ректор Олександр Черевко. Він подякував студентам за їхню наполегливу роботу та викладачам, які підготували команди, звернув увагу на доцільність і актуальність вибору їхнього фаху підготовки в руслі сучасного напрямку розвитку технологій.

— Студентам та їхнім викладачам хочу побажати перемог у подальших етапах цих конкурсних змагань. Завдяки таким успіхам, як ваш, росте імідж нашого університету. Ви робите важливі речі у справі вивчення штучного інтелекту. Ми живемо в епоху розвитку технологій і швидкість адаптації до нових умов прямо впливає на нашу актуальність у цьому часі та на наше майбутнє, — зазначив ректор Олександр Черевко.

Марина Лещенко, очільниця Інжинірингової лабораторії «Noosphere Engineering School» у м. Черкаси та Сергій Рудницький, ментор проєктів «Noosphere Engineering School» привітали команду переможців Titans2.0. Це студенти напряму підготовки 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» та інші команди напрямів підготовки 105 «Прикладна фізика та наноматеріали», 014 «Середня освіта (фізика)», 104 «Фізика та астрономія», які також брали участь у хакатоні. Усі учасники отримали подарунки від «Асоціації Ноосфера».

Університетська спільнота приєднується до вітань переможцям і всім учасникам конкурсу. Бажаємо успіху в другому, міжнародному етапі хакатону від NASA в боротьбі за абсолютну першість.


Джерело: сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 

https://cdu.edu.ua/news/u-chnu-pryvitaly-pryzeriv-lokalnoho-etapu-naibilshoho-u-sviti-kosmichnoho-khakatonu.html


Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Останнє редагування: Субота, 09 грудня 2023 13:20