Новини

Наука для молоді–2024

Студенти ННІ Інформаційних та освітніх технологій беруть участь у Всеукраїнському форумі з міжнародною участю «Наука для молоді–2024»

Форум проходить у декілька етапів:
- виступи представників наукової спільноти України, Польщі та Великої Британії, присвячені підтримці наукової діяльності молодих учених у європейських та українських університетах (23.05);
- проходження тестування (до 22.06);
- підсумки форуму, де учасники зможуть отримати сертифікати для перезарахування результатів навчання, здобутих у межах неформальної освіти (до 28.06).

До участі долучилися здобувачі таких спеціальностей:

✅️ 014 Середня освіта (Математика);
✅️ 113 Прикладна математика
✅️ 126 Інформаційні системи та технології (Інтелектуальний аналіз даних).

Головні теми форуму:
реалізація проєктної діяльності науковими молодіжними об’єднаннями;
перспективи практичного впровадження результатів досліджень;
міжнародне співробітництво для молодих учених та можливості, які можна почати використовувати ще під час навчання в університеті.

Спікерами заходу є:
✅️Керівник Noosphere Engineering School, PhD в галузі IT, фахівець з питань технологічних розривів та інфляції знань, кандидат технічних наук Сергій Веретюк тема виступу «Можливості для реалізації інженерних наукових проєктів у процесах інтеграції до європейського освітнього простору»
✅️Ігор Шевченко, заступник начальника відділу аналізу інноваційних та патентної інформації, доповідь «Європейська мережа підтримки інновацій та вчених, програми інноваційних екосистем та J-1 soft landing програми» ??
Тему «Інноваційна діяльність науковця: можливості та виклики» висвітлила керівниця навчально-інноваційної лабораторії НТЦ Київського академічного університету, кандидатка економічних наук Наталія Гаращенко.
А також на учасників чекають інсайти з підтримки діяльності молодих вчених від проректора з розвитку та ділового співробітництва Університету Марії Кюрі-Склодовської (Польща), начальника відділу інформаційного забезпечення та матеріально-технічного забезпечення Zbigniew Pastuszak.

Захід організовується Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів НУ «Запорізька політехніка» у партнерстві з Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Останнє редагування: Субота, 15 червня 2024 17:18