Новини

Команда студента ЧНУ виступила у фіналі «GENIUS Olympiad Ukraine»

Вихованці студента Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталія Кадухи успішно виступили у фіналі змагання з робототехніки в межах Олімпіади геніїв України, який проходив в Музеї науки МАН у Києві.

Віталій Кадуха навчається на 3 курсі спеціальності «Середня освіта (інформатика)» в ННІ інформаційних та освітніх технологій та працює вчителем в Черкаському фізико-математичному ліцеї. Під керівництвом Віталія учні 10 класу Роман Окіпняк та Артем Зеленько представили на всеукраїнському рівні проєкт «Core Urkaine». Це один із заходів національного етапу «GENIUS Olympiad» — глобального конкурсу, де підлітки створюють інноваційні проєкти для розв’язання нагальних екологічних викликів.

Уперше з 2022 року юні винахідники «GENIUS Olympiad Ukraine» розвіртуалились, щоби показати своїх роботів. Загалом у столиці представили свої проєкти десятеро юних винахідників з 6 областей України.

Офіційно переможців-робототехніків організатори оголосять у березні, коли підбиватимуть підсумки за всіма категоріями «GENIUS Olympiad Ukraine».

Джерело: cdu.edu.ua Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

 

 


Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Останнє редагування: Вівторок, 27 лютого 2024 19:20