Виїзне засідання методоб’єднання вчителів математики

25 квітня ННІ інформаційних та освітніх технологій приймав на своїй території виїзне засідання методоб’єднання вчителів математики м. Канева.

Учительську спільноту цікавили питання профорієнтаційного характеру. Викладачі інституту (проф. Ляшенко Ю. О., проф. Тарасенкова Н. А., проф. Головня Б. П., доц. Луценко Г. В., доц. Красношлик Н. О., доц. Ткаченко А. В., доц. Татарчук Є. В.) розповіли про нові та чинні спеціальності бакалаврату, магістратури й аспірантури на фізматі, про освітні програми, які пропонуватимуться для опанування в межах спеціальностей, про особливості вступної кампанії 2018 року. Учителі тепло зустріли виступ студентки групи МСОМ-1 Луговської Н., яка розповіла про існуючі міфи щодо математичної освіти та вдало їх спростувала на прикладах із життя фізмату.

Зустріч виявилася взаємно цікавою та дозволила визначити напрямки для подальшої співпраці.

Останнє редагування: Четвер, 03 травня 2018 18:58